Kariéra

Kariéra

Prečo pracovať v KOORe?

  • KOOR je čisto slovenská firma, ktorá sa dynamicky rozvíja. Zefektívňujeme energetické systémy, aby klient nie len šetril náklady na energie, ale sa aj správal ekologicky. Byť zelený pre nás nie je len slogan. Každý náš projekt totiž vyhodnocujeme aj z pohľadu „zelenosti“. Berieme to ako náš záväzok voči budúcim generáciám, planéte.
  • Nie sme nadnárodný koncern, preto vieme pružnejšie reagovať na potreby doby, implementovať vo firme moderné riešenia v informačných technológiách, vyvíjať a prinášať smart riešenia pre klientov.
  • Na trhu sme 11 rokov a máme za sebou vyše 200 projektov. Neustále rastieme aj personálne. Do vnútro firemného života sa snažíme vnášať okrem rôznych ekologických princípov aj sociálny rozmer. Úzko spolupracujeme s organizáciami tretieho sektora, pomáhame telesne hendikepovaným ľuďom plnohodnotne pracovať, a pri tom realizovať projekt, ktorý pomáha šetriť klímu.
  • Aj keď u nás dominuje neformálnosť, budujeme jasne stanovenú firemnú štruktúru, v ktorej má každý zamestnanec dostatočný priestor na rast a nami podporovaný rozvoj.

Obsadzované pracovné pozície

Momentálne neobsadzujeme žiadnu pracovnú pozíciu.

Špecialista pre elektrotechnické zariadenia a líniové stavby

Hľadáš rôznorodú prácu na špecifických projektoch? Prácu od stola vnímaš ako potrebnú ale chceš byť aj v teréne a vidieť za sebou výsledok? Máš blízko k riešeniam, ktoré prinášajú energetickú úsporu?

– mal by si na starosti projekty hlavne na západnom a strednom Slovensku (auto budeš mať k dispozícii)
– robil by si obhliadky objektov a zariadení a na základe nich spracovával návrhy tech. riešení vrátane cenových ponúk
– spracovával by si čiastkové informácie o technických zariadeniach a objektoch
– robil by si technickú podporu
– dohliadal by si na rekonštrukciu, tak ako bolo dohodnuté v zmluve a v a v projektovej dokumentácie a BOZP
– mal by si možnosť pracovať na ďalších zaujímavých projektoch v oblastiach fotovoltiky, verejného osvetlenia, interiérového osvetlenia administratívnych budov, priemyselného osvetlenia, motorov a frekvenčných meničov, merania médií na platforme eIoT, regulácie vybraných parametrov EZ

„Keď sme zakladali KOOR, prišli sme s biznis modelom, aký tu ešte nebol. Našli sme medzeru na trhu a postupne, pomaly sme ju vypĺňali. Dnes, keď sme najväčším čisto slovenským poskytovateľom energetických služieb na Slovensku, by sme si mohli vydýchnuť. Ale keďže si chceme túto pozíciu udržať a aj ďalej rásť, hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť spolu s nami. A to na princípoch: zeleno, sociálne a digitálne.“

Milan Orlovský
spoluzakladateľ a Obchodný riaditeľ

Zaujímajú vás novinky z oblasti energetických služieb?
PRIHLÁSTE SA NA ODBER NEWSLETTRA
Máte záujem o služby, ktoré poskytuje KOOR?
POŠLITE NÁM SVOJ DOTAZ